حمایت از کوهیران

تراکنش های مالی

برای آنکه بتوانیم استقلال خود را حفظ کنیم و همچنان به فعالیت‌های خود ادامه دهیم، می‌توانید هر چقدر که دوست داشتید از كوهيران نيوز حمایت مالی کنید.

ما به عنوان سایتی مستقل همواره تلاش کرده‌ایم بستری برای کوهنوردان ، طبیعت دوستان و … ایجاد و اخبار ، آموزش ها و … را به صورت روزانه در اختیار آنها بگذاریم . در این راه و برای حفظ استقلال خود با مشکلات پیدا و پنهان زیادی مواجه هستیم. ما در این راه مستقل خواهیم ماند و در بخش كمپين ، از همه مطالبات کوهنوردان ، سنگنوردان ، یخ نوردان ، غار نوردان ، دوستداران کوهستان و … حمایت می‌کنیم. برای کمک به دوست داران کوه و کوهستان ، کمک به کمپین‌های محیط زیستی و امکانات اولیه و … ، کمک به دادخواست‌های طبیعی ، برای رسیدن به اهداف به همراهی شما نیاز داریم.

 

کمک داوطلبانه نقدی:
برای آنکه بتوانیم استقلال خود را حفظ کنیم و همچنان به فعالیت‌های اجتماعی خود ادامه دهیم، می‌توانید هر چقدر که دوست داشتید از كوهيران حمایت مالی کنید. حمایت‌های نقدی شما صرف موارد زیر می‌شود:

تأمین هزینه‌های زیرساخت وبسایت برای پشتیبانی بازدیدهای بالا
به روزرسانی امکانات وبسایت و بهینه‌سازی تجربه کاربری
پیگیری رسانه‌ای مطالبات از طریق همکاری با رسانه‌ها
حفظ و ارتقای امنیت داده‌ها برای محافظت از اطلاعات امضاکنندگان كمپين ها
طراحی و تولید محتوای متنی، گرافیکی و ویدیویی برای مطالبات كوهنوردان
حضور مستمر و پررنگ در شبکه‌های اجتماعی
کمک شما با هر مبلغی (حتی ده هزار تومان) کمک بسیار موثری به ما خواهد بود:

کمک داوطلبانه غیرنقدی:
در هر حوزه‌ای متخصص و یا فعال باشید می‌توانید به عنوان عضوی از خانواده كوهيران برای بهبود عملکرد سایت به ما کمک کنید. ما به سمت تک‌تک شما دست یاری دراز می‌کنیم تا در هر حوزه‌ای که می‌توانید قدمی برای کمک به شنیده شدن صدای كوهنوردان برداریم. برای شروع می‌توانید فرم کمک داوطلبانه را پر کنید و منتظر تماس همکاران ما بمانید.

 

نماینده كوهيران در شهرتان شوید:
ما در همه نقاط کشور نیاز به شخص یا نهادی مردمی داریم که بتوانیم به عنوان نماینده داوطلب كوهيران در هر شهر روی کمک‌هایش حساب کنیم. این نمایندگی از تلاش برای پیگیری مطالبات كوهنوردان تا تلاش برای شناساندن بستر كوهيران به فعالین و رسانه‌های محلی را شامل می‌شود. شما به زودى عضوی از خانواده كوهيران خواهید بود! برای اعلام آمادگی کافی است فرم نمایندگی كوهيران در شهرتان را پر کنید.

 

اسپانسرشیپ (غیردولتی):
اگر از مدیران شرکتی غیردولتی یا سازمانی مردم نهاد هستید، می‌توانید با حمایت از پلتفرم كوهيران به پویایی و قوام جامعه كوهنوردى کمک بزرگی کنید. برای حمایت از این بستر ، ما فقط پیشنهاد شرکت‌ها و سازمان‌های غیردولتی و مستقل را مشروط بر عدم دخالت در سیاستگذاری‌ها و عملکرد كوهيران بررسی خواهیم کرد. كوهيران نیز در مقابل این حمایت ارزشمند، لوگوی لینک‌شده‌ای از آن شرکت یا سازمان غیردولتی در تمام صفحات وبسایت خود به عنوان حامی ویژه قرار خواهد داد. با توجه به بازدید روزانه ده‌ها هزار نفر از كوهنوردان و دوستداران طبيعت از این وبسایت، این فرصتی جذاب برای معرفی برند، شرکت یا سازمان مردم‌نهاد شما خواهد بود. جهت اطلاع بیشتر برای همکاری در قالب اسپانسرشیپ به ما ایمیل بزنید و درباره مجموعه خودتان بنویسید:
Koohiranoriginal@gmail.com

 

با كوهيران نيوز ، به روز باشيد

شبکه های مجازی

آمار  بازدید:

207184 : بازدید کل
227 : بازدید امروز
318 : بازدید دیروز
1 : کاربران آنلاین
logo-samandehi

Powered by Diarylan.com