کجا بریم؟

توی کجا بریم در کنار کوله گردی با مهرشاد که به صورت صوتی و بصری مکان های گردشگری و کوهنوردی و طبیعتگردی رو به دوست داران کوهستان و طبیعت ناب ایران معرفی کرده ایم ، به صورت متنی همراه با تصاویر زیبای مکان ها و مقاصد ، به کوهیرانی های عزیز معرفی میکنیم . در بخش کجا بریم سه  دسته بندی اصلی داریم : 1-کوهنوردی 2-طبیعتگردی 3.-سنگنوردی

در دسته بندی کوهنوردی به معرفی کوه ها و قله های مهم هر استان پرداخته میشود . اطلاعاتی نظیر ارتفاع ، نوع دسترسی ، مدت زمان صعود و … به همراه تصاویر به دوستداران کوهستان ارائه میشود . دوستانی که قصد صعود به کوه های مرتفع را دارند میتوانند از این قسمت به مطالب مورد نیازشان دسترسی داشته باشند  .

در دسته بندی طبیعتگردی ما زیر شاخه هایی نظیر آبشار ، دریاچه/دریا/ساحل ، جنگل/دشت ، تنگه/دره/رود/چشمه/غار  ، تاریخی ، روستاگردی ، کویر  داریم . طرفداران طبیعتگردی میتوانند اطلاعات مورد نیازشان را از این قسمت دریافت کنند .

اگر به آبشار رفتن علاقه دارید ، در قسمت آبشار ها میتوانید نام آبشار هایی نظیر آب مراد لاسم ، باران کوه گرگان ، چال مگس شمیران و … را مشاهده کنید .

اگر اهل روستاگردی هستید ، روستاهایی نظیر آهار ، پاده ، وردیج ، ورسک و … را در این قسمت به صورت کامل به شما معرفی شده است .

مکان های تاریخی مانند تخت سلیمان ، باغ گلشن ، دژ بسطام و … از جمله مقاصد گردشگری است که میتوانید اطلاعات کافی را در وبسایت کوهیران مشاهده نمایید .

در دسته بندی دریا / دریاچه ، مرداب هسل ، تالاب شادگان ، تالاب لیپار و … از جمله مکان های دیدنی ای است که ما برای شما معرفی کرده ایم .

در مابقی زیر شاخه های بخش طبیعتگردی ، جنگل ها ، کویر ها ، تنگه ها و … را داریم که هر کدام از آن به شما ده ها مکان جدید را جهت مقصد های گردشگری به شما معرفی میکند .

در اخرین دسته بندی ، میرسیم به سنگنوردی ، در این بخش تمام مکان های مناسب برای سنگنوردی به شما معرفی میگردد . که خود به دو دسته داخل سالن و در طبیعت دسته بندی میشود .

در بخش کجا بریم دیگر نگران مقصد های خود نباشد . ما به شما بهترین ها را معرفی میکنیم .

شبکه های مجازی

آمار  بازدید:

207183 : بازدید کل
226 : بازدید امروز
318 : بازدید دیروز
0 : کاربران آنلاین
logo-samandehi

Powered by Diarylan.com